Strona główna
Moda
Tutaj jesteś

Sportowe stylizacje na każdą okazję

28 czerwca 2022 sportowe stylizacje

Kto powiedział że dresy zarezerwowane są tylko na trening a bluzy nie można ubrać do pracy? Moda w dzisiejszych czasach idzie naprawdę do przodu i może nas mocno zaskakiwać. W tym artykule zwrócimy uwagę na sportowe stylizacje, na które warto zwrócić uwagę i spróbować przetestować. Zapewniamy, że będzie naprawdę wygodnie.

Luźno i z klasą każdego dnia

Coraz to częściej można zaobserwować połączenie eleganckich dodatków, butów i torebek z dresowymi ubraniami. Mogą to być naprawdę wyróżniające się stylizacje, idealne nawet na bardziej oficjalne wydarzenia. Sportowa elegancja to coś dzięki czemu możesz zabłysnąć w swoim otoczeniu. Jeżeli lubisz takie rozwiązania, nie bój się ryzyka i wyjścia na miasto w tego typu ubraniach. Z pewnością niejedna osoba będzie zafascynowana i sama spróbuje pójść w twoje ślady.

W dresie na spotkanie ze znajomymi

Spotkania ze znajomymi zazwyczaj nie wymagają od nas oficjalnych stylizacji. Tutaj ważna jest wygoda i komfort w poruszaniu. Na pewno każdy z nas słyszał o różnego typu piżama party. Imprezy w tym stylu to idealna okazja aby poczuć się naprawdę luźno i swobodnie w swoim zaufanym gronie. Nie trzeba wkładać na siebie obcisłych spodni czy też krótkich sukienek, które nie w każdym ruchu będą wystarczająco komfortowe. 

Jednak niestety piżama party nie są organizowane tak często. Zazwyczaj udajemy się na tradycyjne spotkania ze znajomymi. Kto jednak zabroni nam przyjść na nie w dresie? Dzięki przyjemnemu, bawełnianemu materiałowi, który nie będzie nas ograniczał, będziemy mogli poczuć się jak u siebie w domu. Na tego typu spotkaniach ważne jest to, aby czuć się jak najbardziej swobodnie. Zazwyczaj ubieranie sztywnych stylizacji na zwykłą posiadówkę jest po prostu bez sensu,. Przy okazji inne osoby które również tam się udadzą, mogą poczuć się niekomfortowo.

Jak dobierać dodatki do sportowych stylizacji?

Tematem na który warto zwrócić uwagę, jest kwestia dodatków do sportowych stylizacji. Nie powinny być one zbyt wyraziste. Zbyt duża ich ilość również nie idzie tutaj na naszą korzyść. Dobrze jest coś dodać ale zdecydowanie trzeba pamiętać tutaj o umiarze. W przeciwnym wypadku możemy wyglądać bardzo groteskowo i jedynie rozśmieszyć osoby które nas zobaczą.

Idealnym dodatkiem do sukienek, spodni garniturowych jest obuwie sportowe. Nawet wyraziste kolory są naprawdę dobrym rozwiązaniem w niejednej sytuacji.  Z kolei do spodni dresowych sprawdzą się często eleganckie skórzane obuwie na lekkim lub średnim obcasie.

Stylizacje którym warto zaufać

Dresowa odzież, jaką dziś znajdziemy w sklepach, nie jest już taka nudna jak była kiedyś. Zdecydowanie warto na początku zaufać połączeniu luźnych bluz, sukienek z elegancką skórzaną torebką czy też nerką. 

Może wydawać się, że stylizacje tego typu nie są warte uwagi i jedynie mogą nas ośmieszyć. Tak naprawdę warto im dać szansę i spróbować wyjść w nich na miasto. Jeżeli nie jesteśmy co do nich pewni, po prostu dajmy sobie więcej czasu.

Redakcja zawodowokobieta.pl

Redakcja zawodowokobieta.pl stawia sobie za cel inspirowanie czytelników do świadomego dbania o siebie, zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie. Nasze artykuły są dedykowane wszystkim, którzy pragną poczuć się pewnie i pięknie w swojej skórze, jednocześnie czerpiąc radość z życia i eksplorując nowe możliwości rozwoju osobistego.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Kamienie w biżuterii
Jak wybrać idealną kurtkę na jesień
odzież dla pielęgniarek

Jesteś zainteresowany reklamą?

odzież dla pielęgniarek