ŻYCIE

5 RZECZY, KTÓRYCH MĘŻCZYZNA NIE ZAUWAŻA U KOBIETY.

To że Mężczyźni są z Marsa, a Kobiety z Wenus, słyszałaś pewnie nie raz. Ale o tym, że Mężczyźnie z trudem przychodzi zauważenie niektórych zmian, rzeczy u Kobiety znasz pewnie z autopsji. Ja naliczyłam dokładnie 5 takich spraw.

Fryzura

Nie należę do osób, które zmieniają radykalnie swoją fryzurę. U mnie jeśli zmiana to tylko grzywka albo jej brak. Jestem wierna swoim długim włosom, a jak przeżyłam ponad 30 wiosenek tak nigdy włosów nie farbowałam. Tak wiem to dziwne. I pomyślisz teraz gdzie ja się uchowałam. Ale twarz z grzywką jest zupełnie inna niż długie włosy zaczesane za uszy. Niestety mój mąż nigdy nie zauważy zmiany. Najczęściej sama o to pytam- i jak moje włosy? Słyszę wtedy- a robiłaś coś? I kiedy Ja, nieraz załamana stoję przed lustrem, żeby jakoś okiełznać tą grzywę, te włosy i płakać mi się chce myśląc, po co ja to zrobiłam. On najzwyczajniej w świecie nie widzi różnicy.

Ubranie

Ojjj, tak. Niestety, ale to prawda. Dzień przed, mogę powiedzieć mężowi, że idę na zakupy, albo że kupiłam przez internet ładną sukienkę albo spodnie. Bo my kobiety tak mamy, że o ciuchach mogłybyśmy gadać godzinami i lubimy chwalić się swoimi zdobyczami. Potem wychodzimy razem z domu, ubieram nową sukienkę z nadzieją, że on pochwali, powie, że super, dobry wybór. A tu cooo?? NIC 😂 A na dodatek zapytany czy ładna ta sukienka co kupiłam, odpowiada – a to jest nowa? Przecież taką już miałaś. I weź tu kobieto nie miej złości 😤.

Zmęczenia

Niestety facet jest zawsze bardziej zmęczony niż kobieta i najczęściej musi więcej odpoczywać. A nie daj Boże boli go głowa. Szpital w mieszkaniu murowany😂 Myślę, że nie tylko mi zdarzyło się usłyszeć- a po czym ty jesteś zmęczona? Mężczyźni chyba nigdy nie zrozumieją ile wysiłku kosztuje kobietę praca w domu. A to, że są od nas wolniejsi i przeskoczymy ich ślimacze ruchy 10 razy zostawię na inny temat 😂.

Potrzeb

Jeśli jesteś tj. ja to lubisz się przebierać, chodzić po sklepach i mieć co najmniej 2 takie same lakiery do paznokci 😜. Mój mąż nigdy nie zauważa i nie rozumie mojej potrzeby zakupu kolejnej sukienki, skoro mam ich wg. Niego, aż tyle. Po co Ci kolejna bluzka w paski skoro już podobną masz. No właśnie podobną, ale nie taką samą😁 . Nie zauważa tego, że kupując kolejną parę butów w okazyjnej cenie, kiedyś ona mi się przyda i przypasuje do jakiejś stylizacji. Męski świat jest mniej wymagający niż kobiecy. My kobiety na zakupach myślimy nie tylko o sobie, ale zazwyczaj wyszukujemy coś dla płci przeciwnej. I to niestety dla nich jest wszystkiego o wiele więcej do wyboru niż dla nas.

Spadku wagi

Właśnie, waga, to miara, której chyba każda żona nie chce pokazać swojemu mężowi. Dlaczego to musi działać w tą stronę, że częściej kobieta niż facet, ma predyspozycje do tycia i przejmuje się swoją wagą? I druga sprawa dlaczego mąż zauważa, że przybyło mi w boczkach, a kiedy schudnę chociaż 2 kg, co jest już dla mnie ogromnym wyczynem nie zauważa tego wcale? Muszę się tym chwalić.

Ahhh ci faceci z nimi źle, ale bez nich jeszcze gorzej.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: